Lekce na doma

Od února tohoto roku jsme se pustily do vytváření lekcí na doma. Přivedly nás k tomu dlouhotrvající vládní opatření a tak jsme nechtěně a neplánovaně rozšířili nabídku ateliéru. Vytváření lekcí je časově náročné a tak zatím nemůžeme nabídnout širší výběr témat, nabídka se však bude postupně rozšiřovat. Výhodou těchto lekcí je, že mnohé informace, které při slovním předání zapadnou, tímto způsobem zůstanou uchovány a můžete se k nim znovu vracet. V tomto smyslu jsou lekce jakýmsi záznamem toho, co se v ateliéru učí.

Výběr témat je takový, aby na tématu mohli pracovat dospělí i děti. Lekce nejsou zaměřeny na realistickou kresbu a malbu, spíš se snažíme vybírat témata obecně výtvarná - týkají se kompozice, barevnosti a výtvarných technik. Lekce jsou kreativní, zaměřené na volnou tvorbu s využitím vlastní fantazie a jsou vhodné k rozvoji intuice. Nabízená témata jsou odzkoušeny na lekcích dospělých i dětských a zaujmou jak zkušené, tak začátečníky.

Lekce jsou rozlišeny BAREVNĚ: 
RŮŽOVÉ jsou lekce VÝUKOVÉ, které kromě postupů, obsahují různé informace týkající se tématu..
Tyrkysově MODRÉ jsou lekce čistě ZÁBAVNÉ. Tam jsou jednoduše popsány postupy krok za krokem.

Lekce posíláme v elektronické podobobě ve formátu PDF.

FOUKACÍ TECHNIKA
ZÁBAVNÁ Lekce pro děti cca od 6 do 9 let. Je vhodná na samostatnou domácí tvorbu, do školských zařízení a výtvarných kroužků.
Cena 300,- Kč

Malujeme stín
ZÁBAVNÁ lekce pro menší děti. Vhodná do základních škol a výtvarných kroužků a také na domácí hobby tvorbu
300,- Kč